Bútorkészítés
Angol verzió Az angol tartalomért kattintson ide
Német verzió A német tartalomért kattintson ide
Elérhetőség
3400 - Mezőkövesd
Széchényi út 10.
Tel.: 49/413-411
Fax: 49/413-626
mezobutor@mezobutor.hu
Pályázataink:

Közreműködő szervezetek: Nemzetgazdasági Minisztérium,

Telephelyünket az ÉMOP.2009.1.1.1/F pályázat keretein belül a Magyar Állam, az Európai Unió, és az Európai Regionális Fejlesztési Alap társfinanszírozásával fejlesztettük.

Egyéb pályázataink:
Magyarország megújul!

Közreműködő szervezet: MAG Zrt, Támogató: Nemzeti Fejlesztési Ügynökség,
A honlap az Európai Unió támogatásával a Nemzeti Fejlesztési Terv keretében valósult meg.

ASZTALOS SZAKEMEBERT KERESÜNK

Amennyiben megfelelsz az alábbi feltételeknek, és van kedved egy főleg exportra gyártó vállalatnál dolgozni, jelentkezz!!!
Tel.: +36 49 413 411 vagy +36 30 660 2706, k.naznan@mezobutor.hu

Feltételek:

  • Asztalos szakirányú végzettség);

  • Precíz, logikus, elemző gondolkodásmód;

  • Önálló munkavégzés;

  • Projektszintű gondolkodás képessége.

Előny:

  • Angol/német nyelv aktív, kommunikációs szintű ismerete;

  • Gyors tanulási képesség;

Feladatok:

  • A Társaság tulajdonában lévő asztalos gépek kezelése;

  • Az elkészített bútorok összeszerelése;

  • A projektek adminisztrálása;

  • A vevőkkel és a beszállítókkal való kapcsolat tartása eseti jelleggel.

A munkavégzés helye:

  • Mezőkövesd

A munkavégzés módja:

  • 8 órában, főállásban;

  • Akár azonnali kezdéssel;

  • Pályakezdők jelentkezését is szívesen látjuk, DE a szakirányú végzettség ez esetben is FELTÉTEL;

  • Fizetés: egyezség szerint, eredményes első ledolgozott év után jelentős növekedéssel.

A jelentkezés módja:

  • Telefonon:06/49-413-411 vagy 06/30-660-2706 (munkanapokon 8:00-16:00)

  • E-mailen keresztül: k.naznan@mezobutor.hu

A kiválasztás folyamata:

  • 1.lépcső: telefonos elbeszélgetés (max.10 perc)

  • 2.lépcső: személyes találkozó (Szakmai tapasztalat felmérése)